Навесні Кабмін дозволив військкоматам вручати повістки незалежно від місця проживання військовозобов'язаного. Тож в такому випадку виникає питання, що робити щоб Вас не мобілізували, коли потрібно наприклад провідати родичів, чи вирішити якусь справу у іншому місті.
Про це розповіли адвокат Андрій Новак та адвокатка Євгенія Рябека розповіли для УП.Життя.
Адвокат Андрій Новак радить в такій ситуації пояснювати, що ви проїздом в іншій області, наприклад, у відрядженні чи навідуєте родичів та наголосити на тому, що не маєте обов'язку ставати на обліку у тому регіоні, місті чи районі.
Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять
Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців
Ощадбанк скасував обмеження для власників карток: що стане безкоштовним
Заплатять усі, але один раз: чому українцям почали надсилати додаткові квитанції на газ
Спеціаліст пояснює, у кожну поїздку обов'язково треба брати документи, які зазначають, що людина перебуває на обліку у військкоматі — військовий квиток, приписне, тимчасове посвідчення.
Адвокатка Євгенія Рябека пояснює, що вручення повістки на блокпості не суперечить закону.
Вона також приєднується до думки колеги, та закликає чоловіків усюди возити з собою повний пакет документів. Не зайвим також буде взяти, наприклад, розпорядження про ваше відрядження, чи висновок лікаря, якщо ви прямуєте у інший регіон для лікування.
Щоб не додавати собі проблем, вона радить після пред'явлення документів, запевнити військових, що після повернення додому ти обов’язково завітаєте до військкомату.
Однак якщо вручення повістки все ж не вдалося уникнути, то проходити військово-лікарську комісію(ВЛК), потрібно за місцем обліку.
Нагадаємо, ми писали, що воєнкоми стали мільйонерами, у кожного є іноземний паспорт: головне з доповіді про рекордну корупцію в ТЦК.
Як повідомляв "Знай.ua", по дорозі до ТЦК чоловік роздягнувся і пропонував зняти його нижче поясу: "Везіть мене у військомат на*уй!".