В Україні продовжили воєнний стан та загальну мобілізацію до 15 листопада. Цього літа неодноразово публікувалися накази начальників військкоматів, про те, що з'явитись потрібно не лише тим, хто особисто отримав повістку а усім військозобов'язаним, які зареєстровані у тому чи іншому районі.

Мобілізація в Україні. Фото: Youtube

Тим хто не з'явиться навіть погрожували кримінальною відповідальністю.

Про те, чи варто спішити в такому випадку до ТЦК та СП розповів адвокат юридичної фірми "Міллер" Андрій Новак розповів.

Фахівець пояснив, що ТЦК таким чином сповіщають населення про те, що йде мобілізація, однак в законодавстві обов'язок з'явитися до військкомату виникає лише після особистого отримання повістки військовозобов'язаним.

Популярні новини зараз

Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування

"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації

Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень

Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї

Показати ще

Мобілізація в Україні, фото 5.ua

Новак заспокоїв українців, розповівши про те, що тих осіб, які не мають повістки та не з'являться до ТЦК, ніяк не зможуть притягнути до відповідальності.

Мобілізація в Україні, фото zp247

"Подібні накази ТЦК видають щоразу, як продовжується дія воєнного стану та мобілізації. Основна мета – повторне оповіщення військовозобов'язаних для подальшої явки в ТЦК", – резюмував він.

Раніше ми писали про те, що в Міноборони вигадали, як загнати всіх українців у військкомати, мобілізації не стосується: "Просто прийдіть"

Як повідомляв Знай.ua, нажив 8,5 млн, 4 авто та 2 квартири: колишній начальник Дніпровського ТЦК виявився казково багатим

Також портал Знай.ua писав, що стосується тих, хто став на консульський облік за кордоном: адвокати розповіли про нові вимоги для чоловіків