Державний банк "Укрексимбанк" закупив послуги прибирання на остаточну суму 41 мільйон гривень.

За підсумками минулого року, цей банк найзбитковіший серед інших державних банків. Тендер на послуги прибиральниць був проведений недавно і в ньому взяли участь п’ять компаній. Але перевагу надали одній, яка за всіма ознаками фіктивна. Про це повідомили в ZN.UA

Вимоги у сказаній закупівлі дискримінаційні і були створені конкретно під одну фірму, яка і виграла тендер. Банк висунув свої вимоги для виграшу тендеру. Серед яких були і обов’язково здійснені прибирання за договорами, не менше трьох. Об'єкти повинні бути з територіальним розгалуженням не менше, ніж у 22 областях країни. Компанія має мати не менше 2-х адрес у кожній області.

гроші

Компанії, які хотіли взяти участь у тендері просто не змогли цього зробити через дискримінаційні вимоги банку. Тож вони почали подавати скарги. Скарги стосувалися і кількості обєктів, які були вказані у вимогах. Їх повинно бути 66, що є дуже підозрілою вимогою.

Популярні новини зараз

Гороскоп на п'ятницю 22 листопада для всіх знаків Зодіаку: день для змін та простих радостей

Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців

Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня

Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу

Показати ще

суд, гроші, корупція / ілюстративне фото з відкритих джерел

"Дан Девелопмент", також компанія що хотіла взяти участь у тендері, але через деякі вимоги зробити цього не змогла. Наприклад, банк висунув вимогу, яка не дозволяє брати участь компаніям, які зовсім нещодавно прийняли на роботу окремих робітників. Проте, на рішення компанії скарги не мали ніякого впливу. Переможець аукціону – компанія-новачок, що вийшла на ринок закупівель лише цього року. Остаточна вартість послуг прибирання становила 31 мільйон гривень.

Гроші, гривні: фото informator.ua

Цікаво, чому така нова компанія виграла великий тендер. До речі, раніше вона вигравала тендери великої компанії "Укргазбанк", який вартував також десятки мільйонів. Прибирання останньому обійшлося в 16, 5 мільйонів. Компанія громадянина Казахстану, яка мала початковий капітал в 200 гривень, а також іншу назву раніше. На цього громадянина зареєстровано 40 компаній, а останні півтора року (тобто за період війни), зявилося десятки нових. Очевидно, що державні компанії вивели державні кошти у фіктивну фірму і навіть не соромляться цього.

Нагадаємо, портал Знай, інформував, З бюджету знову хочуть віддати мільйони на серіал: але обійдеться без Поворознюка

Раніше на порталі Знай повідомлялося, КМДА хоче витратити на дорогу 148 мільйонів гривень: "заливають" туди гроші з 2017 року

Також наш портал інформував Топ найбільших витрат із бюджету: на які тендери витрачають мільярди держкоштів