Лідер фонду "Повернися живим" Тарас Чмут поділився даними про можливу кількість "Шахедів" в росії.
Нагадаємо, що в ніч проти суботи 25 листопада в Україні відбулася масштабна атака дронів, найбільша за всю тривалість війни. Більшість цілей було збито над Києвом завдяки нашим силам ППО.
Згідно з інформацією Повітряних сил ЗСУ, ворог запустив 75 дронів-камікадзе, з яких 74 були збиті. Однак, незважаючи на цей успіх, країна-агресор може мати безліч таких ударних безпілотників.
Про це на своїй сторінці у X розповів Тарас Чмут і оцінив, що щомісяця ворог може виробляти від 700 до 1000 таких дронів.
"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації
Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте
Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція
Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців
Крім того, за останні півроку Росія збільшила свої можливості. Тарас застерігає про те, що вони нагромадили ще кілька тисяч дронів. Також він свідчить про виробництво керованих ракет: нових випускається десятки на місяць, а старих – тисячі.
"У місяць РФ може виробляти/отримувати 700-1000 «Шахедів». За останні півроку накопичено ще під пару тис. +КР — як нові, що випускаються десятками на місяць, так і старі — яких ще тисячі. Зима буде важка. Мусимо не бути в ілюзіях. Але ми вже це проходили – вистояли і вистоємо”, — пише Тарас Чмут.
Важливо наголосити, що безпека громадян має стояти на першому місці, тому українцям рекомендується не нехтувати сигналами повітряної тривоги та у разі їх оголошення максимально відповідально дотримуватися інструкцій щодо безпечного укриття.
Дуже важливо сприймати такі сигнали серйозно, щоб мінімізувати можливі ризики та забезпечити власний захист та безпеку.
Нагадаємо, чи готова енергосистема до зими: Галущенко зробив тривожну заяву
Раніше ми писали, як підготуватися до відключень світла: у YASNO проінструктували споживачів
Як повідомляв Знай.ua, можна залишитися без субсидії у розпал холодів: українцям пояснили важливий нюанс