Поліцейські іноді вдаються до маніпулятивних питань під час спілкування з водіями, щоб спровокувати їх на визнання порушення ПДР.
Адвокат Роман Симутін у своєму YouTube-каналі розповів, які підступні питання слід остерігатися та як правильно на них реагувати.
Зокрема, якщо поліцейський цікавиться станом здоров'я чи самопочуття, краще уникати зайвих подробиць. Адже будь-які скарги на погане самопочуття чи хворобу можуть стати приводом до штрафу за порушення п.2.9 ПДР щодо управління у хворобливому стані.
Також обережно слід відповідати на питання про вживання алкоголю. Навіть якщо випивали вчора, це може стати підставою для перевірки стану сп'яніння.
Підлітки понівечили жінку і скинули її зі скелі: найстаршого злочинця стратили за допомогою тортур
Перевірки від газовиків вийшли на новий рівень: українцям розповіли про документ, який треба підписати
Розмір виплат зміниться: що чекає на пенсіонерів у 2025 році
Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу
Ще один типовий прийом – запрошення вийти із авто. Помнете, що для перевірки документів це не обов'язково. Тож краще уточнити, чи є вимогою чи пропозицією.
Не варто також розповідати, що ви кудись поспішайте у відповідь на запитання про причину перевищення швидкості. Адже так мимоволі видати своє порушення ПДР.
Отже, спілкуйтеся з поліцією чемно, але обережно і не піддавайтеся на провокаційні питання. Адже ваші слова можуть бути використані проти вас для отримання штрафів або інших санкцій.
Нагадаємо, "жінки теж мають воювати": копи у Києві погрожували українці повісткою за порушення комендантської години
Як повідомляв "Знай.uа", гаманець спорожніє на 340 грн: копи почали штрафувати українців за "небезпечні" шини
Знай.ua писав, кількість повісток зросте: в Україні знайшли спосіб посилити мобілізацію