Ігор Лікарчук сказав, що вчителі, якщо хочуть чогось навчитися, можуть це зробити без примусових методичних інструкцій, які нав'язують під час канікул.
За його словами, педагоги достатньо розумні, щоб самостійно оцінити інформацію. Лікарчук закликав дати вчителям спокій і створити умови, щоб вони самі захотіли звертатися до методистів та наставників. Про це він пише в Facebook.
Він підкреслив, що в іншому випадку ці послуги не матимуть цінності. Ексочільник УЦОЯО також звернув увагу на міжнародний досвід, де вчителі під час канікул не зобов'язані ходити до шкіл.
"В загальноосвітніх закладах із початком канікул розпочався масовий булінг. Йдеться про методичний булінг вчителя. Коли кожен день т.з. канікул проводяться семінари, навчання, вебінари та інша методична солянка, користі з якої абсолютно ніякої. І мета якої одна єдина – звіти та фотографії, щоб виправдати функціонування методичних курників, в котрих по засідали, образно кажучи, квочки, котрі квохчуть, квохчуть і квохчуть, намагаючись чомусь (як правило – невідомо чому) навчити вчителя", – написав ексчиновник.
Адвокат розповіла, які правила порушують ТЦК: "заробітки", пакування та "полювання" на чоловіків 45+
Вистачить на гречку на хліб: пенсіонерам оформлять 570 грн надбавки
Абоненти залишаються без грошей та зв'язку: "Київстар" зачищає рахунки під нуль
Нові правила розшуку ухилянтів: кого знайдуть за лічені дні
"Учитель – не шкатулка, в яку чужий може напхати якусь інформацію, наче папірці чи фантики. Учитель повинен бути мотивований підвищувати свій фаховий рівень", – додає він.
Ігор Лікарчук вважає, що вчителі здатні навчатися самостійно без примусових методичних занять під час канікул.
Нагадаємо, педагоги отримають святкові премії до Нового року: розмір виплат та деталі
Раніше ми писали про те, що вчителів збираються замінити: як хочуть змінити українські школи
Крім того, Знай.ua повідомляв, підліткам пропонують проект у Швейцарії: дедлайн до 10 січня