"Сучасні міста суцільно підземними комунікаціями, що забезпечують їх жителям велике благо – можливість не шукати, куди б винести/вилити продукти своєї життєдіяльності так, як робили це люди в епоху Середньовіччя; можливість, пересуваючись вулицями, оберігати свої органи почуттів та власну персону від нечистот”, — зазначили у пості.
Кишечник міста, ніби переповнений їдальнею відходами, змушений повертати те, що мало залишити місто, створюючи пробки для сміття. І ці пробки повернуться до нас, намагаючись повернутися назад у наші унітази та будинки.
Вирішення проблеми виявляється простим: не годувати унітази сміттям. Вони не для цього створені. Це місце для природних потреб, а не для повернення речей, які вже мали залишити наші будинки.
Терміново біжіть до супермаркету, поки не почалися тривалі відключення світла: що потрібно купити кожному українцеві
Гороскоп на п'ятницю 22 листопада для всіх знаків Зодіаку: день для змін та простих радостей
"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації
Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять
Це невелике правило може захистити наше середовище, каналізаційні системи та підвали від сміттєвих рецидивів. Поки працівники комунальних служб борються зі сміттєвими пробками, давайте вбережемо наші унітази від недоречних «вечерів» та захистимо наш "міський кишечник" від зайвих проблем.
А ми нагадуємо, терміново позбавтеся цих грошей: українцям дали останній шанс
Раніше ми писали про те, що що ближче свята, то пустіший гаманець: нові ціни на м'ясо розорять кожного
Як повідомляв Знай.ua, як прибрати "лікарняну жовтизну" з вікон та підвіконня домашніми засобами: найкращі розчини