Українська Національна поліція оголосила, що військовозобов'язані, які отримали умовні терміни за ухилення від військової служби та підлягають мобілізації, зіткнуться з реальними термінами, якщо це вчинять повторно.

Цю заяву зробив Максим Цуцькірідзе, перший заступник голови Національної поліції України.

Затримання військкомів, Нацполіція

В інтерв'ю він розповів, що можливість служити залежить від того, який тип умовного строку передбачено судовим рішенням. Якщо особа виконує умови строку, обумовлені судом, вона може бути допущена до військової служби.

Однак якщо відбувається повторне порушення, аж до ухилення від служби, порушники стикаються з реальними термінами ув'язнення.

Популярні новини зараз

Пенсіонерів змусять працювати на п’ять років довше – хто може забути про пенсію у 60 років

За шкалою від 1 до 12 – все катастрофічно погано: українців закликали роками терпіти відключення

Плюс 570 грн щомісяця: в Україні пенсіонерам дозволили отримати "бонус" до основних виплат

На Україну насувається епічна магнітна буря: триватиме 5 днів

Показати ще

Поліція, штраф, скріншот: YouTube

Цуцькірідзе також зазначив, що наявність досудового розслідування чи підозри не є перешкодою для призову на військову службу.

Він навів приклад випадку, коли громадянин, причетний до серйозного злочину за кордоном, вручив підозру і все ж таки продовжує служити на передовій лінії військових дій.

Рішення суду у цьому випадку залишило можливість служби цій людині.

Цей підхід може бути обґрунтований тим, що особа є потенційною військовою для Збройних сил України, і суд приймає рішення таким чином, щоб зберегти цю можливість для майбутнього служіння.

Раніше ми писали про те, що і інвалідність перетворюється на вирок, ще й мобілізують: люди б'ють на сполох через тотальну несправедливість

Крім того, Знай.ua повідомляв, де б ти не був, але маєш приписатися: ТЦК вже відчиняють двері для школярів