Новий навчальний рік в Україні розпочався, але для деяких студентів він може дуже швидко закінчитися, раніше за визначений термін. Справа в тому, що деякі вищі навчальні заклади вирішили відрахувати частину першокурсників.

До списку тих, кого ВНЗ планують відрахувати, потрапили студенти, які не з'явилися на заняттях протягом десяти днів з початку навчального року, повідомили у виданні "Вести".

Український університет, скріншот: Youtube

Це відбудеться відповідно до загальних правил здобуття вищої освіти в Україні. Відповідно до них, студенти мають з'явитися на парах протягом десяти навчальних днів з початку семестру. Якщо вони проігнорують явку, їх відрахують.

Відомо, що багато абітурієнтів перебували за кордоном до початку навчання. Про це розповів декан факультету комп'ютерних наук та технологій Національного авіаційного університету Сергій Гнатюк.

Популярні новини зараз

Анна Кошмал із "Сватів" розповіла про Добронравова у "чорному списку": "Це комедія"

Українці скаржаться на двозонні лічильники: замість обіцяної економії – одні витрати

Пенсіонерка опинилася у ліжку незнайомця: страшна помилка працівників лікарні дорого обійшлася

1000 доларів за 1 гривню: як виглядає монетка, за яку "б'ються" колекціонери

Показати ще

"Частина студентів - за кордоном, у перші 10 днів ми повинні провести моніторинг, хто почав заняття. Чи працюватимуть вони в дистанційному режимі, чи будемо їх відраховувати", - висловився він.

Студенти. Фото: скрін youtube

А ось заступник декана факультету комп'ютерних наук та кібернетики Київського національного університету ім. Тараса Шевченка Олена Кашпур налаштована дуже серйозно. Наказ ректора про відрахування студентів через десять днів чітко виконуватиметься.

Нагадаємо, відстрочку хочуть скасувати: нардеп оголосив, хто потрапить під мобілізацію

Раніше ми писали про те, щоб безкоштовне навчання натомість на службу в армії: що відомо про мобілізацію студентів в Україні, новий проект закону

Як повідомляв Знай.ua, студентам та курсантам дозволили виїжджати з України - кому і що для цього потрібно